GSM logo2

Szkło hartowane Pruszcz Gdański

Jak zadbać o wyświetlacz w swoim smartfonie?

Jak zadbać o wyświetlacz w swoim smartfonie? W aktualnych czasach niemal każdy z nas czerpie ze smartfona. Narzędzie to służy nam szybko nie tylko komunikacji, lecz jednocześnie sztuki i grze. Spośród obecnego sensu wiele kobiet określa się na zakup coraz nowocześniejszych i wspanialszych urządzeń.

Szkło hartowane Kwidzyn

Niestety, one podobnie są narażone na zniszczenia mechaniczne. Szczególnie wrażliwym elementem wciąż jest ekran telefonu. Stąd też tak istotna jest silna ochrona wyświetlacza. Sprawdźmy więc, które jesteśmy nadziei.

ochrona na twój sprzęt

Folia – tania, lecz nie zawsze dobra ochrona wyświetlacza

Drinkom z najtańszych, a jednocześnie wciąż bardzo ogólnych rozwiązań, jest kup i przyklejenie na ekran telefonu folii poliwęglanowej. To normalna ochrona wyświetlacza przed uszkodzeniami, które potrafią zachodzić w trakcie codziennego użytkowania telefonu, a zatem np. zarysowania paznokciami, czy przedmiotami, które widzą się razem z znajomym telefonem w torbie czy plecaku. Niestety, w wypadku, w jakim dołączy do upadku sprzętu, folia nie istnieje w stopniu skutecznie ochronić wyświetlacza smartfona przed rozpoczęciem pęknięć. Dlatego warto brać to rozwiązanie lecz w wypadku tanich, nie najnowszych smartfonów.

 

Szkło hartowane Kwidzyn

Szkło hartowane – większy poziom bezpieczeństwa

Trochę więcej, bo około kilkunastu złotych, zapłacimy za szkło hartowane, które dodatkowo przyklejamy do ekranu naszego smartfona. To lepsza metoda ochrony wyświetlacza przed uszkodzeniem w efekcie upadku. Nie zobaczy się oczywiście, jeśli telefon spadnie z szerokiej wysokości lub zostanie zmiażdżony, jednak w wypadku upadku z kanapy lub szafki powinien wyjść bez żadnego uszczerbku. Ważne tylko by pamiętać o tym, że warta wyświetlacza powinna stanowić dostosowana do rodzaju naszego telefonu.

zobacz również Telefon opinie

 

Szkło hartowane Kwidzyn

Odpowiednio dobrane etui

Jeśli również bardziej zależymy zabezpieczyć swój telefon przed uszkodzeniami, powinniśmy zdecydować się więcej na zakup etui. Dziś jesteśmy sporo alternatywy dla wszystkiego rodzaju smartfona. Najtańsze, a jednocześnie najpopularniejsze silikonowe case’y, nie mają co prawda ochrony wyświetlacza, ale mogą nieco zamortyzować siłę upadku, dzięki czemu nie dołączy do rozbicia. Nieco droższe, zamykane, skórzane etui kupią na ochronę całego smartfona także potrafią jeszcze zmniejszyć ryzyko uszkodzenia wyświetlacza. Warto zatem pomyśleć o zakupie takiego gadżetu.

Kup ochronę dla swojego telefonu

Czasem nawet najlepsza ochrona telefonu nie zadziała, a wyświetlacz ulegnie uszkodzeniu. Na szczęście, nie nazywa to, że musimy ponosić bardzo wysokie koszty naprawy. Dziś na rynku działają firmy, które zapewniają nam możliwość wykupienia ochrony wyświetlacza. Ich możliwość dana jest wyjątkowo dla właścicieli innych telefonów. Wykupując usługę ochrony naszego dania zyskujemy pewność, że w wypadku, gdy dołączy do każdego uszczerbku, firma przyjmie się kompleksowej i profesjonalnej naprawy. Szkło hartowane Kwidzyn

Podsumowując, każdy posiadacz smartfona powinien wynosić osobę jak istotna jest gwarancja wyświetlacza. Na szczęście, w współczesnych czasach możemy zaczerpnąć z wielu ciekawych opcji, by zabezpieczyć swój telefon przed uszkodzeniem także jego produktami. Szkło hartowane Kwidzyn

 

Zobacz również Jak zadbać o wyświetlacz w swoim smartfonie?

0 0 votes
Daj ocenę
0
Would love your thoughts, please comment.x